Ödemelerinizin en güvenli şekilde sağlanabilmesi için SSL Sertifikası kullanılmaktadır. Alışveriş sırasında Bebekya.com çalışanları dahil, hiç kimse kredi kartı bilgilerinizi görememektedir. Bu bilgiler, dünyanın en gelişmiş güvenlik sistemi olan SSL güvenlik sistemi ile yüksek güvenlik şartları altında ilgili bankalara iletilmektedir.

 

SSL SERTİFİKASI NEDİR NE İŞE YARAR?

“Secure Sockets Layer” kısaltması olarak adlandırılan SSL ,Sunucu ile istemci arasındaki iletişimin şifrelenmiş şekilde yapılabilmesine imkan veren standartlaşmış bir teknolojidir.

Özellikleri

- Mesajların şifrelenmesi ve deşifre edilmesindeki güvenlik ve gizliliği sağlar. (Kredi kartı bilgileriniz saklanmasını ve isteminiz dışında kullanılmasını önler.)

- Mesajı gönderenin ve mesajı alanın doğru yerler olduğunu garanti eder

- İletilen dokümanların tarih ve zamanını doğrular

- Doküman arşivi oluşturulmasını kolaylaştırır.

 

Bebekya.com kişisel bilgilerinizi, kredi kartı bilgilerinizi, kart numarası ve şifrelerinizi kayıt etmez, saklamaz. Kartla ilgili hiçbir bilgi site tarafından görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi mümkün değildir.

 

Sitemizden vereceğiniz her siparişi oluşturma aşamasında kart bilgilerini yeniden girmenizin nedeni de kart bilgilerini kesinlikle kayıt altına alınmamasından kaynaklanmaktadır. 

 

Sitemize üye olurken vermiş olduğunuz kişisel bilgiler, kanunla yetkili kılınan mercilerin talebi ve aşağıda sayılan haller hariç olmak üzere gerçek ve tüzel üçüncü kişilerle paylaşılmayacaktır. Belirli dönemlerde Bebekya.com ile ilgili tanıtım ve kampanya haberleri gönderilmek amacıyla ve/veya müşteri profili belirlemek amacıyla sadece Bebekya.com tarafından kullanılabiliyor olacaktır.

 

Bebekya.com hiçbir kişisel bilginizi üçüncü kişilerle paylaşmayacağını taahhüt eder. Gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin alınmasına rağmen, Bebekya.com sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda Bebekya.com sitesinin herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

 

Bebekya.com tarafından site dahilinde düzenlenebilecek anketlere cevap veren kullanıcılardan elde edilen bilgiler ve kullanıcıların kişisel bilgileri Bebekya.com veya işbirliği içinde olduğu kuruluşlar tarafından, bu kullanıcılara doğrudan reklam, tanıtım pazarlama yapmak, istatistiksel analiz yapmak veya veritabanı oluşturmak amacıyla ve benzeri amaçlarla kullanılabilecektir.