Sipariş Ve Teslimat

Teslimat ve Kargo Bilgileri

Hafta içi saat 14:00'e kadar verdiğiniz "Aynı Gün Kargo" ibareli ürünler aynı gün, saat 14:00'den sonra verilen siparişleriniz ise ertesi gün kargo firmasına teslim edilir.

Hafta sonu verilen siparişler ise kargo firmalarının çalışma saatlerine göre değişkenlik göstermektedir. Bu sebeple, bazı siparişler cumartesi günü için kargolanabilmektedir. Cumartesi günü kargo saatine yetişmeyen siparişler ise ilk iş gününde kargoya teslim edilmetkedir.

Resmi tatil günlerinde ve hatta bazen bu tatiller öncesinde ve/veya sonrasında kargo firmalarındaki yoğunluktan dolayı kargo firmalarında sorunlar yaşanabilmekte ve siparişiniz hazırlanmış olsa bile siparişleri almaya kargo firmaları gelmemektedir. Bu sebeple de gelen siparişler tatil gününü takip eden ilk iş günü kargoya teslim edilmektedir. Bahsi geçen bu durumlar müşterilerimize bilgi verme amaçlı olup, en kötü senaryoya göre düzenlenmiştir.

Siparişinizde farklı temin süreleri olan ürünler bulunduğu durumda siparişinizdeki en uzun temin süresine göre işlem yapılmaktadır.

Kargo firmalarının ürün teslim süreleri, kargonun mesafesine, yol durumuna, karşı şubenin(size teslim edecek şube) yoğunluğuna, personel sayısına, araç sayısına gibi birçok parametreye bağlı olarak değişmektedir.

Adrese teslim kargo hizmeti, seçilmiş olan kargo firmasının ulaşım dahilinde olan bölgelere yapılır. Kargo firmasının adrese teslim bölgesinde yer almayan bölgelere telefon ihbarlı, kargo ofisinden teslimat gerçekleşir.

Sitemiz üzerinden yapılan alışverişlerde şuan yurt dışı ve Kıbrıs'a teslimat bulunmamaktadır.

Sipariş Takibi

Yeni veya geçmişteki siparişlerinizin tedarik ve kargo teslimatı gibi aşamalarını buradan takip edebilirsiniz.

Banka Hesap Numaralarımız

Havale ile ödemeli siparişleriniz için banka hesap numaralarımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Teslimat Adreslerim

Siparişlerinizi oluştururken kullandığınız teslimat ve fatura adreslerinizi buradan güncelleyebilirsiniz.