Philips Avent Natural Yenidoğan Biberon Seti - Yenidoğan Hediye Seti

Ürün Kodu : 8710103584858
Model SCD290/01
249,90 TL
229,90 TL %8 İndirimli


 Listeme Ekle  Karşılaştır


Philips Avent Natural Yenidoğan Biberon Seti - Yenidoğan Hediye Seti


Bilinmesi Gereken Önemli Notlar:

Bu Ürün Cam Değildir. Hiçbir Biberon Anne Memesinin Yerini Tutamaz Emzirme Sadece Bir Beslenme Değil Aynı Zamanda Anne ile Bebek Arasında Duygusal Bağı Kuran Mucizevi Bir Süreçtir.Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığı İlk Altı Ay Sadece Anne Sütünü Tavsiye Etmektedir. Bu Ürün İse Zorunlu Sebeplerle Emzirmemiş Annelere Önerebilecek Anne Memesini Taklit Ederek Tasarlanmıştır. Unutmayalım ki Hiçbir Taklit Aslı Kadar Başarılı Olamaz.

 

4 Natural biberon (2 x 125 ml ve 2 x 260 ml), biberon ve biberon emziği fırçası ve 0 - 6 aylık bebekler için uygun beyaz şeffaf emzikten oluşan kullanışlı set.

Biberonla beslemeyi çok daha doğal hale getiren yeni biberon sayesinde, emzirme ve biberonla besleme kolayca bir arada uygulanabilir.

Anne göğsüne benzeyen geniş emzik, doğal emzirmedeki gibi bir kavrama etkisi yaratır ve biberonla beslemeyi emzirmeyle birleştirmenize destek olur.

Emziğin içindeki yaprakçıklar, içeriye çökmesine yol açmadan emziğin yumuşaklığını ve esnekliğini artırır. Böylece bebeğiniz çok daha rahat ve keyifli bir biçimde beslenir.

Yenilikçi ikili valf tasarımı, havanın bebeğinizin midesine değil biberona girmesini sağlayarak kolik oluşumunu ve rahatsızlık hissini azaltır.

Benzersiz bir şekle sahip olan bu biberon bebeğinizin küçük elleri için bile maksimum konfor sağlayacak şekilde kolayca tutulabilir ve kavranabilir.

Şeffaf emziğin ortodontik ve esnek yapısı, bebeğin damak, diş ve diş etinin doğal gelişimine uygun şekilde tasarlanmıştır. Silikondan yapılmıştır; tatsız ve kokusuzdur.

Yeni Philips AVENT Natural biberon, Klasik biberonlar ve bardak kulpları hariç Philips AVENT serisi ile uyumludur. Natural biberonları sadece Natural emziklerle birlikte kullanmanızı tavsiye ederiz.

Özel kıvrımlı fırça başlığı ve kalıplı sap ucu, mükemmel temizlik için tüm geniş boyunlu biberon, emzik ve besleme ürünlerinin köşelerine ulaşır.

BPA içermez.


İlişkili Ürünler